image
Güney Kore yapımı filmden uyarlanan 7.Koğuştaki Mucize, haksız yere suçlanan baba ve yalnız kalan kızının hikayesini anlatıyor. Gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Aşırı duygusal bir film. Muhakkak filmin bir sahnesinde kendinize ait bir anı canlanacaktır gözünüzde.
 

FİLM KÜNYESİ

İMDB : 8.3/10
Bilişimsel : 9/10
Yıl : 2019
Türkiye Gişe Rakamları: 5.283.500
Dil: Türkçe
Süre: 132 Dakika
Tür: Dram
 

FİLM KONU ÖZETİ

7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz.

İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir? Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.
 

FRAGMAN

İlk oyu sen ver!
Önceki BlogDAN BROWN - DİJİTAL KALE
Sonraki BlogDON'T STARVE TOGETHER OYUNU OYNA

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapın.

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.